Biz kimiz?

BİRKOM Bilişim ve Telekomünikasyon Hizmetleri

BİRKOM ; hızla gelişen ve değişim gösteren bilişim, network, internet, bilgi güvenliği ve telekomünikasyon teknolojileri alanında küçük, orta ve büyük ölçekli şirketlere ‘ Anahtar Teslimi Uçtan Uca Doğru Çözümler ’ sunan müşteri odaklı bir ‘ Sistem Entegratörü ‘ olarak 2008 yılından beri faaliyet göstermektedir.

Birkom ; müşterilerinin mevcut bilişim, network, internet, bilgi güvenliği ve telekomünikasyon altyapılarını site-survey ve denetlemeler ile tespit ederek, fayda-maliyet-verimlilik kriterleri kapsamında, müşterilerine sektörlerinde rekabet üstünlüğü sağlayacak ve katkı sağlayacak çözümler sunmayı temel prensip edinmiştir.

Birkom’un diğer önemli iş prensibi; danışmanlık, projelendirme, ürün / donanım tedariği, proje devreye alma ve satış sonrası hizmetler konusunda müşteri memnuniyeti sağlamak ve bunu sürekli kılmaktır.

Çözüm Sunduğu Sektörler
- Parekende
- Finans
- Üretim
- Ulaşım ve nakliye
- Sağlık
- Eğitim
- Turizm
- Kamu / Yerel yönetimler

Misyonumuz

Biz, önceliğimiz olan müşterilerimize her konuda en yüksek kalitede hizmet sunmak, en üst düzeyde müşteri memnuniyeti oluşturmak, güven ve dostluğu kazanmayı başarmak, kaliteli standartları ve etik değerler doğrultusunda hizmet anlayışımızdan ödün vermemek ve HAYATINIZA RENK VE MUTLULUK KATMAK için varız…

Image
Image

VİZYONUMUZ

- Örnek gösterilen bir marka bilinci yaratmak
- Sunduğu hizmetlerle sektöründe öncü olmak ve farklılık yaratmak
- Tüm halkımızın desteğini alarak ürün ve hizmet kalitemizi her an yükseltmek
- Sektörde yaratıcı, yenilikçi ve dinamizm için sürekli ve kalıcı kılmak en temel hedeflerimizi oluşturmaktadır.