Network Çözümleri

Network Çözümlerimiz Bilgi iletişiminin ve paylaşımının önem kazandığı ve teknolojinin hızla ilerlediği günümüzde firmaların daha hızlı ve güvenliği yüksek, kesintisiz bir iletişim ağı ihtiyacı ortaya çıkmıştır.

Projelendirme döneminde iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre uzman kadromuz ile uygun, optimum seviyede iletişim ağını oluşturuyoruz. Mevcut bir ağa sahip olan iş ortaklarımızın alt yapısını inceleyerek, mevcut cihazların performanslarını inceleyip, cihazların daha performanslı şekilde kullanılmasına yönelik planlamalar yaparak hem yatırım maliyetlerinin yükselmesini önlemiş olur hemde mevcut ağın daha efektif kullanılması sağlanır.

Kuruluş döneminde, projelendirmiş olduğumuz iletişim ağı, uzman ekiplerimizce cihazların gerekli konfigurasyonlarını yapıp,montajlarını yaparak test işleminden sonra kuruluşu tamamlanmaktadır. Türkiye΄nin çeşitli bölgelerinde bölge ofislerimizdeki ekiplerimizce kuruluş işlemleri yapılmaktadır. Bu sayede aynı anda zaman kaybı olmadan birden fazla lokasyonun kuruluş işlemin tamamlanması ve projenin kısa sürede bitirilmesi avantajını sağlanmaktadır.

Bakım döneminde , müşterilerimizin networklerindeki herhangi bir problemde Türkiye΄nin her yerine 7x24 hizmet verebilen ekiplerimizce bakım sözleşmelerinde belirttiğimiz süreler içinde hızla destek vermekte ve en kısa sürede sorunları gidermektedirler.

Bakım hizmetlerimiz dahilinde müşterilerimizin networklerinin yönetimini YÖNSİS merkezinde ON LINE TEKNİK DESTEK de görev yapan personelimiz tarafından 24 saat izlenmekte ve sorun yaşandığı durumlarda saha ekiplerimizi uyarıp gerekli müdahaleler ile sorun çözümlenmektedir.

Network hizmetlerimiz içerisinde yer alan network izleme ve yönetimi ile LAN ve WAN tarafında network 24 saat boyunca izlenip istenilen sürelerde raporlama yapılaraktan network΄ün durumu hakkında bilgi verilmektedir.